1

Nowości

W tej części pragniemy pokazać państwu nowe technologie oraz usługi dostępne w naszej firmie.

Firma FERMAX znajduje się w śród wiodących marek na świecie.

 

Pomiary parametrów sieci polegają na rejestracji różnych wielkości charakteryzujących energię elektryczną, dzięki czemu możemy rozpoznać lokalizację oraz rodzaj zaburzeń w sieci zasilającej. Takie badania trwają przeciętnie kilka dni, dzięki czemu można ocenić jak zachowuje się system w wielu różnych sytuacjach. Gdzie przy zwykłych pomiarach jest mierzona tylko chwilowa wartość, przez co nie mamy wglądu w rzeczywisty obraz sytuacji. 

Odpowiednio dobrany i skonfigurowany system alarmowy pozwala nam cieszyć się nie tylko dobrze zabezpieczoną nieruchomością ale także daje nam wiele nowych możliwości które pozwolą nam monitorować i sterować wieloma elementami w naszym domu.

Żaden problem. Już dziś dostępny jest sprzęt który pozwoli ci wykorzystać istniejące analogowe oprzewodowanie, dlatego bez większych kosztów oraz żmudnych prac instalatorskich pozwoli ci cieszyć  się obrazem najwyższej  jakości. Obraz dzięki technologii SD-HDI przesyłany jest metodą bezstratną w wysokiej rozdzielczości dzięki czemu obraz jest czytelny i szczegółowy.

Technologia LED znana jest nie od dziś, ale to właśnie teraz udało się ją rozwinąć do poziomu w którym zaczęła wypierać większość dostępnych na rynku tradycyjnych źródeł światła.

Oświetlenie jest dla człowieka istotnym elementem życia codziennego, nie jesteśmy już w stanie wyobrazić sobie życia bez elektryczności. Od czasów Edisona wiele się jednak zmieniło, na co dzień zaczynamy zwracać coraz większą uwagę na środowisko oraz oszczędności w naszym portfelu. Dzięki temu technologia LED jest jedyną która gwarantuje nam jedno i drugie.