1

Nasze doświadczenia

Firma Eltreks istnieje na rynku od wielu lat, świadcząc niezmiennie usługi najwyższej jakości.

Działamy w obrębie województwa śląskiego i małopolskiego i to tutaj wykonujemy instalacje elektryczne oraz inne usługi.

Jesteśmy wieloletnim partnerem sieci sklepów Decathlon gdzie realizujemy pomiary i prace elektryczne o bardzo szerokim zakresie.

Obsługujemy firmy państwowe oraz lokalnych przedsiębiorców, zawsze dostosowujemy się do potrzeb i standardów naszych klientów w każdym aspekcie.

Coś co nas wyróżnia pośród innych firm elektrycznych to rzetelność w ocenie kosztów oraz zawsze jasno przedstawione warunki współpracy.

Używamy najnowszych oprogramowań oraz sprzętu, aby każdy nasz obecny, czy też potencjalny klient czuł sie traktowany sprawiedliwie a praca wykonana była na nawyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wykonaliśmy setki prac elektrycznych dla osób prywatnych i firm.

Wykonujemy instalacje elektryczne, odgromowe, przeciwoblodzeniowe z najwyższej jakości materialów co wpływa na 100% zadowolenie wśród klientów naszej firmy. Wykonane przez nas oświetlenie (również oświetlenie nawigacyjne) i prace elektryczne, alarmy i monitoring od lat zapewniają naszym klientom komfort i bezpieczeństwo co czyni je odporne pogodowe i siły zewnętrzne.

Nasze usługi świadczymy głównie w miastach na terenie Śląska: Katowice,  Chorzów, Sosnowiec oraz w innych miastach ościennych, a także w obrębie województwa małopolskiego.